Teju ikvienam, mācoties augstskolā nākas saskarties ar dažādām problēmām. Un no savas pieredzes varu teikt, ka visbiežāk tās ir saistītas ar dažādiem specifiskie jautājumiem atsevišķu darbu veikšanā. Nu jā, jāsaka, ka tieši pašu nozīmīgāko darbu izstrāde liek mums uzdot dažādus jautājumus.

Šīs tad arī ir tās lietas, par ko es vēlētos runāt šī bloga ietvaros. Protams, es esmu vairāk kā drošs, ka runāšu arī par citiem jautājumiem. Bet viena no lietām, ko man ir nācies saprast ir fakts, ka mācību laikā mums ir jāspēj domāt atklāti, lai savā labā varētu izmantot ļoti daudzus un dažādus risinājumus. Lūk, lai dalītos savās zināšanas, pieredzē un idejās es nolēmu veidot šādu blogu, ar kura palīdzību tad arī varētu sasniegt cilvēkus, kurus tas viss interesē.

Es esmu pilnībā pārliecināts par to, ka ir patiešām daudz tādu cilvēku, kurus šie jautājumi patiesi interesē. Un tāpēc arī ir svarīgi, ka par to visu tiek runāts. Galu galā, dažādu viedokļu un ideju uzklausīšana ir tā, kas ļauj mums pašiem domāt arvien plašāk.

Tieši tāpēc arī dažādiem informācijas avotiem ir jāpievērš nepieciešamo uzmanību. Uz doto brīdi tā vien varētu šķist, ka no tā visa nav nekādas lielās jēgas. Tomēr laika gaitā tas viss ievērojami mainās un mēs to sākam novērtēt.

Pat šķietami mazsvarīgas lietas var izrādīties izteikti nozīmīgas. Bet kad mēs par to pārliecināmies paši, var jau būt daudz par vēlu.

Starp citu, mans vārds ir Arnolds un būšu galvenais šī bloga veidotājs. Protams, laika gaitā savos viedokļos ļaušu dalīties arī saviem draugiem. Galu galā, pats svarīgākais ir tas, ka tieši bloga lasītāji saņem kaut ko jaunu un noderīgu.

Es tik tiešām ceru, ka ikviens no jums šeit varēs atrast kaut ko noderīgu. Un es būtu patieši priecīgs, ja kaut kas no tā visa dos jums iedvesmu, lai ietu arvien tālāk un sasniegtu vairāk. Tieši tam ir vislielākā nozīme.

FacebookTwitterGoogle+